Dieta Vege+Fish

Dieta idealna dla osób, które chcą wykluczyć mięso ze swojego codziennego jadłospisu. Warto pamiętać, że uzupełniamy tę dietę o owoce morza, ryby oraz nabiał i jaja. Każdy posiłek jest zróżnicowany i zbilansowany, w diecie Vege+Fish nie ma miejsca na nudę. Dostępność i różnorodność produktów wegetariańskich nie pozwala nam na monotonię, więc wykorzystujemy to w 100%. Jeśli już podjąłeś decyzję o nie jedzeniu mięsa, albo dopiero chcesz zacząć przygodę z dietą Vege+Fish, to trafiłeś idealnie. Pure Food tworząc takie rozwiązanie spełnia wszystkie Wasze potrzeby, tworząc pełnowartościową dietę, bogatą w składniki odżywcze oraz zapewniającą odpowiednią ilość żelaza i mikroelementów. Nabiał oraz rośliny strączkowe wykorzystywane w tej diecie, w połączeniu z dobrymi tłuszczami i węglowodanami dostarczą odpowiedniiej ilości energii i dobrego samopoczucia. Stworzyliśmy catering dostosowany do Twoich potrzeb, sycący i spełniający wegetariańskie oczekiwania.

PureFood Catering daje Ci możliwość wybrania odpowiedniej diety dostosowanej do Twoich potrzeb i trybu życia. Prognozowane zapotrzebowanie możesz obliczyć w naszym kalkulatorze kaloryczności.

W przypadku osób, które chcą mieć możliwość wyboru menu polecamy dietę Select. Przy zamawianiu każdej diety PureFood można wybrać ilość posiłków – 3 lub 5, dostosowaną do właśnych potrzeb oraz dzienną liczbę kalorii do spożycia. Zależnie od wybranej diety, przedział kaloryczny waha się od 1500 kcal do 4000 kcal. Wyjątkiem jest dieta Pure Office, czyli 3-posiłkowa opcja dostępna w każdej z naszych diet, w ruchomej kaloryczności od 900 kcal do 1200 kcal.

Różnorodne menu

Bogaty wachlarz dań bezmięsnych. Posiłki są urozmaicone i przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami z wykorzystaniem wielu wartościowych składników.

Nie zawiera mięsa

Jest to dieta idealna dla wegetarian oraz osób chcących ograniczyć mięso w swojej codziennej diecie. Zapewnia różnorodność smaków i alternatywnych rozwiązań dla klasycznych dań mięsnych.

Ryby i owoce morza

Brak mięsa, za to w menu mogą pojawić się dania z dodatkiem ryb oraz owoców morza, które w diecie Vege + Fish zapewniają odpowiednią ilość zdrowych, nienasyconych kwasów tłuszczowych.

 

 

 

Bezpieczeństwo produkcji w COVID-19

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymaga od nas wprowadzenia odpowiedniej procedury przygotowywania posiłków, sposobu przechowywania surowców oraz szczególnej dbałości o higienę pracowników. PureFood stawia na komfort i bezpieczeństwo Klientów oraz odpowiednie przygotowywanie dań, zgodne z aktualnie obowiązującymi zasadami.

Wychodząc naprzeciw Waszym obawom zapewniamy, że kluczowe jest, by wszystkie produkty pochodziły od sprawdzonych dostawców, a zaplecze gastronomiczne służące do przygotowywania posiłków jest odpowiednio dezynfekowane. Nasi kierowcy realizują dostawy cateringu bezkontaktowo, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa

Pure Food Catering Dietetyczny