Catering dietetyczny Częstochowa

Zastanawiasz się, czy dieta pudełkowa jest idealna właśnie dla Ciebie? Nie do końca jesteś przekonana do takich rozwiązań, ponieważ nie lubisz, jak ktoś inny decyduje za Ciebie, co ląduje na Twoim talerzu? Catering dietetyczny oferowany przez purefood w Częstochowie może być jednak również dowolnie przez Ciebie komponowana. Wystarczy, że zdecydujesz się na opcję diety selsect. Być może jednak spodobają Ci się również inne propozycje naszego dietetyka? U nas możesz wybraną dietę przetestować, zamawiając tylko na jeden dzień. Spróbuj i przekonaj się, że warto z nami planować nawet cały miesiąc.

Dieta select – czyli decyduj, co dziś u nas zjesz

Właściwie nie jesteś jaroszem, ale są czasem takie tygodnie, w których zjadłabyś tylko warzywa i ryby? A może wcześniej korzystałaś już z diety pudełkowej, ale denerwowało Cię, że od czasu do czasu trafiał się posiłek, który jedynie podrażnił Twoje kubki smakowe? Teraz masz do wyboru dietę select. To dieta pudełkowa, którą każdego dnia skomponujesz, mając do wyboru trzy warianty na każdy posiłek. To świetna opcja, jeśli chcesz próbować różnych smaków. Może się zdarzyć tak, że to właśnie w innej diecie znalazłaś coś, na co akurat dziś miałabyś wielką ochotę. Właśnie dlatego powstała dieta select. Określ liczbę kalorii i liczbę dni, a potem każdego dnia zerknij do naszej karty dań i wybierz to, na co właśnie będziesz mieć ochotę.

Program lojalnościowy z dietą pudełkową

Nie ograniczamy Cię w ilości dni, w których zamawiasz posiłki. Możemy towarzyszyć Ci przez jeden dzień, trzy dni, tydzień a nawet miesiąc. Z doświadczenia wiemy, że lepszym rozwiązaniem jest zamówienie posiłków na cały tydzień. Nic Ci nie umyka i masz pewność, że na cały tydzień jesteś dobrze zaopatrzona. Ponadto nasz catering dietetyczny posiada program lojalnościowy. Za każdą wydaną złotówkę, otrzymasz jeden punkt. Punkty możesz wymienić na darmowe diety albo zniżki. Smakują Ci nasze posiłki? Poleć nas znajomym! Również wtedy możesz liczyć na gratyfikacje.

 

ZAMÓW DIETĘ Z DOWOZEM