Catering dietetyczny Łódź

Jak wygląda Twój jadłospis? Rano szybko wypijasz kawę, ponieważ nie masz czasu przygotować śniadania. Zresztą i tak nie ma z czego, bo wieczorem nie zdążyłaś zrobić zakupów. Nic dziwnego, że już koło 12 – tej zjadłabyś nawet czerstwą bułkę z zeszłego tygodnia, ale na (nie)szczęście kolega podaje telefon do zaprzyjaźnionej pizzerii. Na wieczór chwytasz w osiedlowym sklepiku gotową bułkę z żółtym serem albo jakąś mrożonkę, w której jest więcej chemii niż zdrowych składników. Wiesz, że to nie ma nic wspólnego ze zdrową dietą, ale masz skuteczną wymówkę – notoryczny brak czasu. Czy rzeczywiście musisz się skazywać na śmieciowe, szkodliwe dla Twojego organizmu jedzenie? Nie. W Łodzi znajdziesz też dobrą alternatywę – catering dietetyczny purefood. Dlaczego takie rozwiązanie jest o wiele lepsze?

Pyszne śniadanie czeka już na Ciebie w lodówce

Catering dietetyczny pozwoli Ci lepiej rozpocząć każdy dzień. Pożywne, energetyczne śniadanie możesz zjeść przed wyjściem do pracy albo w biurze – hermetycznie zapakowane łatwo przewieziesz nawet w autobusie czy tramwaju. Wiemy, jak istotnym posiłkiem jest śniadanie. Powinno być dobrym zastrzykiem energii i ograniczać spożywanie pustych kalorii. Bez konieczności przyrządzania, bez potrzeby biegania po sklepach i bez skazywania się na kilkugodzinną głodówkę. Tylko u nas znajdziesz smaczne a do tego zdrowe śniadanie.

Koniec z przetworzonym jedzeniem

Osoby, które muszą same organizować swój dzień, często ulegają różnym pokusom. O wiele prostsze jest w końcu zamówienie pizzy, kebaba czy hamburgera niż gotowanie. Często też przygotowany wieczorem obiad zwyczajnie nie smakuje już kolejnego dnia. Źle przechowany traci świeżość, smak i aromat. Z kolei przetworzone jedzenie negatywnie odbija się na Twoim samopoczuciu, sylwetce, a nawet wyglądzie. Dlatego będziesz wdzięczna za zdrowy obiad z purefood. Dieta pudełkowa w Łodzi wcale nie skazuje Cię na tortury żołądkowe. Zerknij na nasz jadłospis, a już na samą myśl o pieczonym schabie w pomarańczach, babce ziemniaczanej z boczkiem czy gyrosie z kurczaka z pewnością poleci Ci ślinka. Poczujesz głód? Obiad czy kolacja tylko czeka na otwarcie i podgrzanie. Kilka minut i będziesz znów syta - prawda, że to niezwykle proste i przyjemne?

Dowóz na każdy dzień

Catering dietetyczny to gwarancja świeżych i zdrowych posiłków każdego dnia. Możesz złożyć zamówienie z góry nawet na cały tydzień, ale posiłki przygotowane są na świeżo każdego dnia, by rozpieścić Cię przyjemnym aromatem i wyjątkowym smakiem. Wystarczy, że zamówisz idealną dla Ciebie dietę i zaznaczysz, w jakie dni kurier ma zapukać do Twoich drzwi, a zaczniesz się zdrowo i wartościowo odżywiać.

 

ZAMÓW DIETĘ Z DOWOZEM