Catering dietetyczny Iława (dieta pudełkowa)

Bujne krajobrazy, wspaniała przyroda, mnóstwo jezior i świeże powietrze… Czyż nie brzmi to pięknie? Jeszcze piękniej by było zjeść pyszne jedzenie na łonie natury, dlatego wkraczamy do akcji i zachęcamy do zamówienia przepysznego cateringu dietetycznego Purefood w Iławie. Z naszą dietą pudełkową, którą dostarczamy na terenie całej Iławy możesz cieszyć się zdrowiem, pysznymi, zbilansowanymi posiłkami, a w wolnej chwili spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi podziwiając urokliwe miejsca. 

Dieta pudełkowa Iława - sprawdź dietę Select

Według naszych klientów najlepsza dieta pudełkowa to taka, w której jest wybór. W Purefood możesz wybierać nie tylko liczbę posiłków, ale również możesz sam skomponować swoje menu. Codziennie dajemy możliwość wyboru spośród 15 propozycji dań! Przecież Ty najlepiej wiesz, co lubisz jeść i na co masz ochotę! Przetestuj catering dietetyczny od Purefood, wybierz Dietę Select  i przekonaj się, że ograniczenie kalorii wcale nie musi oznaczać wyrzeczenia i nudy na talerzu!

Jak zamówić catering dietetyczny w Iławie?

To prostsze niż myślisz. Wystarczy wykonać kilka kroków:

  • wybierz dietę spośród proponowanych przez nas,
  • wybierz ilość kalorii, jakie chcesz spożywać w ciągu całego dnia,
  • określ się, w jakich dniach mamy dostarczyć Twoją dietę pudełkową,
  • podaj nam adres, pod który mamy dostarczyć Twoją torbę z żywnością,
  • opłać zamówienie, oczekuj dostawy i ciesz się smakowitym i zdrowym cateringiem dietetycznym od Purefood.

Jeśli nie wiesz, jaką kaloryczność dań będzie dla Ciebie odpowiednia, możesz skorzystać z darmowej porady naszego dietetyka. Dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej. 

Catering dietetyczny w Iławie - zawsze świeże, zawsze na czas

Nasza kuchnia znajduje się w Olsztynie, martwisz się, czy aby jedzenie, które dostarczymy będzie świeże? Bez obaw! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby opakowania były ekologiczne, bezpieczne dla żywności oraz dokładnie zapakowane. Ponadto przewozimy je specjalnymi samochodami wyposażonymi w chłodnie, które utrzymują świeżość dań. Nasi dostawcy dostarczają dietę pudełkową w Iławie w godzinach nocnych, abyś od rana mógł zjadać przepyszne śniadanie. Złóż zamówienie i sam się przekonaj! Smacznego!