Catering dietetyczny Tychy

Mieszkasz w Tychach i jesteś zabiegany? Wczesnym rankiem, zrywasz się na równe nogi, żeby zdążyć wyszykować się do pracy i ewentualnie coś na szybko przygotować na drugie śniadanie? Potem szybki spacer z psem, odwieźć dzieci do szkoły, korki w drodze do pracy...ile by tego można wymieniać! Dopiero burczenie w brzuchu przypomina Ci, że  w sumie jeszcze nic nie jadłeś, więc zjadasz jakieś marne, przetworzone jedzenie, zapychające drożdżówki, żeby na szybko zaspokoić głód? Czy jesteś świadomy, że w łatwy i  prosty sposób możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć regularnie i zdrowo się odżywiać? Już nie będziesz musiał się martwić o jedzenie i uczucie głodu w pracy, ale także po pracy. Czy znasz może catering dietetyczny w Tychach od Purefood? Jeśli nie, zapoznaj się z naszą ofertą!

Dieta pudełkowa w Tychach.

Najlepszym rozwiązaniem dla braku czasu na zakupy i przygotowaniem posiłków jest catering dietetyczny w Tychach. Firma cateringowa Purefood proponuje zdrowe, zbilansowane posiłki dietetyczne, serwowane w ciekawej formie. Nie musisz nigdzie wychodzić i odbierać posiłków, codziennie pod Twoje drzwi dostarczymy Ci zestaw dietetycznych posiłków na cały dzień. Nasi dostawcy codziennie dowożą dietetyczne pudełka w Tychach pod wybrany adres - do domu czy do pracy -  wszędzie tam, gdzie będzie Ci najprościej odbierać naszą torbę z żywnością. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas oraz będziesz mógł zadbać o prawidłową dietę. Catering dietetyczny w Tychach to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie!
 
Ponadto nasza żywność są zamykana szczelnie w naczyniach, które można podgrzewać w  kuchence mikrofalowej - tym magicznym sposobem możesz mieć zawsze ciepłe jedzenie kiedy tylko zgłodniejesz. Posiłki, które serwujemy w naszym cateringu w Tychach są przygotowywane przez najlepszych szefów kuchni i mają charakter restauracyjny. Poczuj luksus w czasach, kiedy większość restauracji jest zamknięte z powodu panującej pandemii.

Co oferuje catering dietetyczny w Tychach?

W naszej ofercie mieszkańcy Tych mogą wybrać dla siebie program dietetyczny spośród kilku zaproponowanych. Ponadto sam zdecydujesz, jaki zakres kaloryczny  będzie mieć Twój program dietetyczny. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów, zatem możesz wybrać dietę umożliwiającą np. redukcję masy ciała lub zbudowanie masy mięśniowej. Dieta pudełkowa od Purefood umożliwia również utworzenie swojego własnego menu (Dieta Select). Dzięki temu masz możliwość samodzielnego ułożenia zestawu według własnego uznania wybierając dania spośród aż 20 dań każdego dnia.
 
Jeżeli doskwiera Ci np. nietolerancja pokarmów (na laktozę lub gluten) możesz wybrać dietę, która nie będzie zawierać danego alergenu. Dieta pudełkowa w Tychach proponuje także zestawy skierowane np. dla kobiet w ciąży, które chcą się zdrowo odżywiać, by zapewnić sobie i dziecku odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych.Wahasz się i nie wiesz jaką opcję wybrać dla siebie? Żadna strata! Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego dietetyka, który doradzi Ci, jaka dieta będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. To może być ogromny krok do lepszego życia wybierając catering dietetyczny Purefood w Tychach!
 

 

ZAMÓW DIETĘ Z DOWOZEM