Catering dietetyczny Kraków

Jaka jest najlepsza kuchnia w Krakowie? Zerknij na ofertę purefood i cateringu dietetycznego, a nie będziesz mieć żadnych wątpliwości. Mamy dla Ciebie kilka dobrych propozycji zarówno kiedy budujesz masę, szukasz sposobów na zgrabną sylwetkę albo gdy chcesz zdrowo się odżywiać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i na terenie Krakowa każdego dnia dowieziemy Ci zestaw posiłków na cały dzień.

Zastanawiasz się, ile kalorii potrzebujesz na każdy dzień?

Odpowiedź nie jest łatwa. Musisz wziąć pod uwagę zarówno wiek, aktywność fizyczną czy płeć. Ponadto ważne jest, jaki przyświeca Ci cel. W internecie znajdziesz wiele kalkulatorów, dzięki którym zorientujesz się, ile kalorii powinieneś spożywać każdego dnia, ale jeśli chcesz mieć absolutną pewność, to możesz skonsultować się z naszym dietetykiem. Znając właściwą odpowiedź, możesz komponować pełnowartościowe posiłki. Jednak przy samodzielnym przygotowaniu posiłków, wcale nie jest to łatwe. Ile kalorii ma zupa jarzynowa? Ile pierś z kurczaka faszerowana szpinakiem? Już samo śniadanie może stanowić nie lada wyzwanie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa, gdzie każde danie zawiera właściwą ilość kalorii.

Skąd wiadomo, że dieta pudełkowa jest zawsze świeża?

Wiemy że tego typu wątpliwości mogą Cię nachodzić przed złożeniem pierwszego zamówienia. Nie zależy nam jednak, byś skorzystał z naszej oferty jednorazowo, a tylko świeżością, właściwym smakiem i odpowiednio skomponowaną dietą, możemy Cię przekonać, byś został z nami na dłużej. Przestrzegamy wszystkich zasad, zarówno w kwestii przygotowania posiłków, jak i ich późniejszego pakowania czy transportu. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i zatrudniamy profesjonalnych kucharzy. Wszystko po to, by Twoja dieta była zawsze smaczna, ale przede wszystkim świeża. Sprawdzisz to, zamawiając dietę na próbny dzień, ale czytając też rekomendacje o nas.

 

ZAMÓW DIETĘ Z DOWOZEM