Catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza

Zdrowa i odżywcza dieta to sposób na utrzymanie doskonałego nastroju oraz zdrowia. Aczkolwiek trzeba przyznać, że samodzielne przygotowywanie zdrowych posiłków na codzień, które można zabrać ze sobą do pracy czy na uczelnię niestety bywa czasochłonne. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie tego problemu! Fantastycznym wyborem jest zamówienie cateringu dietetycznego od Purefood, który dowozimy do Dąbrowy Górniczej. Naszym priorytetem jest jakość przygotowanych dań, aby miały  restauracyjny smak, były zdrowe, zawierały odpowiednią ilość kaloryczną i były serwowane w smakowity sposób. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringową Purefood - jesteśmy najlepszym i profesjonalnym cateringiem dietetycznym w Dąbrowie Górniczej

Catering dietetyczny w Dąbrowie Górniczej to samo zdrowie!

Aby wybrać idealną dla siebie dietę pudełkową należy dopasować ją przede wszystkim  do swojego trybu życia, poziomu aktywności fizycznej i stanu zdrowia swojego organizmu. Jeżeli nie masz pewności, która dieta będzie dostosowana do Ciebie polecamy konsultację z naszym dietetykiem.  Wykwalifikowana osoba zasugeruje, co i w jakich ilościach jeść, aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze. 

Najbardziej optymalnym wariantem w naszej ofercie jest samodzielne skomponowanie swojego codziennego menu z karty dań. Codziennie możesz jeść to, na co masz tylko ochotę wybierając dania spośród dwudziestu zaproponowanych. Drugą opcją jest to wybór jednego z dziewięciu programów dietetycznych.

Znajdziesz tam między innymi:

- catering dietetyczny dla wegetarian,

- diety dla osób aktywnych, uprawiających sport i chcących schudnąć,

- diety eliminujące alergeny takie jak gluten i laktozę oraz wiele innych.

Przekonaj się, że mamy rację i zamów już dziś swój zestaw diety pudełkowej od Purefood. Dzięki naszemu cateringowi dowiesz się jak smakuje zdrowie na talerzu! Jak dokonać zamówienia? To bardzo proste! Wszystkich formalności dokonasz logując się do panelu klienta. Wybierz swoją ulubioną dietę, wskaż adres, na jaki mamy dostarczyć Twój catering, a resztą zajmiemy się my. Ciesz się zdrowiem na co dzień dzięki cateringowi dietetycznemu Purefood w Dąbrowie Górnicznej!

 

ZAMÓW DIETĘ Z DOWOZEM