Dieta Gluten & Lactose Free

Dieta, która ogranicza spożycie glutenu, a także laktozy do minimum. Połączenie dwóch diet eliminacyjnych, jednak pomimo sporych ograniczeń, jest ona bogata w smaczne i różnorodne posiłki. W tym przypadku stosujemy produkty idealnie pochodzenia naturalnego. PureFood Catering dba tutaj o dostarczanie niezbędnych mikro i makroelementów oraz wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Jeśli czujesz się ciężko lub czujesz, że nie służą Ci produkty zawierające gluten lub laktozę, dieta Gluten & Lactose Free będzie odpowiednim wyborem. Dieta o niskiej zawartości glutenu polega na ograniczeniu produktów wytworzonych ze zbóż glutenowych oraz zawierających te zboża. Przy nietolerancji laktozy zaleca się jej ograniczenie do ilości tolerowanych, zastępując ją produktami roślinnymi. Nawet jeśli nie cierpimy na jakieś choroby, nietolerancje lub alergie związane z obecnością glutenu i laktozy w diecie, warto stosować dietę ograniczającą te składniki. Ten rodzaj diety pomaga w regulacji tłuszczowej masy ciała, redukuje dolegliwości trawienne i pomaga uregulować gospodarkę wodną.

Cena od 57,40 zł/dzień

Kalkulator kaloryczności

Przy dopasowywaniu diety musimy przede wszystkim skupić się na swoim dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym. Prognozowane zapotrzebowanie możesz obliczyć w naszym kalkulatorze kaloryczności. PureFood Catering daje Ci możliwość wybrania odpowiedniej diety dostosowanej do Twoich potrzeb i trybu życia.

W przypadku osób, które chcą mieć możliwość wyboru menu polecamy dietę Select. Przy zamawianiu każdej diety PureFood wybieramy ilość posiłków – 3 lub 5, dostosowaną do naszych potrzeb oraz dzienną liczbę kalorii do spożycia. Zależnie od wybranej diety, przedział kaloryczny do wyboru waha się od 1500 kcal do 4000 kcal. Wyjątkiem jest dieta Pure Office, czyli 3-posiłkowa opcja dostępna w każdej z naszych diet, w ruchomej kaloryczności od 900 kcal do 1200 kcal.
 

Niska zawartość glutenu i laktozy

Posiłki ograniczające gluten i laktozę, które są produktami pochodzenia naturalnego i przygotowywane zgodnie z wytycznymi uwzględniającymi ograniczenie glutenu i laktozy z diety.

Eliminacja składników

Nietolerancja, chęć ograniczenia glutenu i laktozy lub możliwość spróbowania czegoś nowego. Mimo, że jest to dieta eliminacyjna, to jest to dieta pełna wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Różnorodne menu

Bogaty wachlarz dań bezglutenowych i bezlaktozowych. Posiłki są urozmaicone i przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami z wykorzystaniem wielu wartościowych składników.

 

 

 

Bezpieczeństwo produkcji w COVID-19

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymaga od nas wprowadzenia odpowiedniej procedury przygotowywania posiłków, sposobu przechowywania surowców oraz szczególnej dbałości o higienę pracowników. PureFood stawia na komfort i bezpieczeństwo Klientów oraz odpowiednie przygotowywanie dań, zgodne z aktualnie obowiązującymi zasadami.

Wychodząc naprzeciw Waszym obawom zapewniamy, że kluczowe jest, by wszystkie produkty pochodziły od sprawdzonych dostawców, a zaplecze gastronomiczne służące do przygotowywania posiłków jest odpowiednio dezynfekowane. Nasi kierowcy realizują dostawy cateringu bezkontaktowo, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa

Pure Food Catering Dietetyczny