Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób regularnie uprawiających sport. Charakteryzuje się zwiększoną ilością takich makroskładników, jak białko i węglowodany, dzięki czemu zapewnia idealną regenerację potreningową, ze szczególnym uwzględnieniem zachowania odpowiedniej kaloryczności. Dieta Sport skierowana jest do osób szczególnie aktywnych, dbających jednocześnie o zdrowe odżywianie. Odpowiednio dobrane i zbilansowane posiłki w różnorodnych formach dostarczą Wam 100% dziennego zapotrzebowania składników odżywczych. PureFood Sport to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych. Dieta jest tak samo istotna jak trening, a z dietą Sport pomożemy Ci w drodze po dobrą kondycję. 

Kalkulator kaloryczności

Przy dopasowywaniu diety musimy przede wszystkim skupić się na swoim dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym. Prognozowane zapotrzebowanie możesz obliczyć w naszym kalkulatorze kaloryczności. PureFood Catering daje Ci możliwość wybrania odpowiedniej diety dostosowanej do Twoich potrzeb i trybu życia.

W przypadku osób, które chcą mieć możliwość wyboru menu polecamy dietę Select. Przy zamawianiu każdej diety PureFood wybieramy ilość posiłków – 3 lub 5, dostosowaną do naszych potrzeb oraz dzienną liczbę kalorii do spożycia. Zależnie od wybranej diety, przedział kaloryczny do wyboru waha się od 1500 kcal do 4000 kcal. Wyjątkiem jest dieta Pure Office, czyli 3-posiłkowa opcja dostępna w każdej z naszych diet, w ruchomej kaloryczności od 900 kcal do 1200 kcal.
 

Idealna dla osób aktywnych

Sportowcy, osoby, które żyją w biegu lub po prostu lubią być w ciągłym ruchu potrzebują diety, która będzie smaczna, zdrowa i dostosowana do ich trybu życia. To właśnie dieta Sport.

Odpowiednio zbilansowane posiłki

Zapewnia odpowiedni bilans wszystkich mikro i makroelementów, składników mineralnych i witamin. Posiłki zawsze są przygotowywane zgodnie z najwyższymi standardami i wymogami dietetycznymi.

Różne warianty kaloryczności

Zbilansowane posiłki dla osób aktywnych w różnych wariantach kaloryczności. W diecie Sport znajdziesz odpowiedni bilans kaloryczny dla siebie, w przedziale od 1500kcal do 4000 kcal.

 

 

 

Bezpieczeństwo produkcji w COVID-19

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymaga od nas wprowadzenia odpowiedniej procedury przygotowywania posiłków, sposobu przechowywania surowców oraz szczególnej dbałości o higienę pracowników. PureFood stawia na komfort i bezpieczeństwo Klientów oraz odpowiednie przygotowywanie dań, zgodne z aktualnie obowiązującymi zasadami.

Wychodząc naprzeciw Waszym obawom zapewniamy, że kluczowe jest, by wszystkie produkty pochodziły od sprawdzonych dostawców, a zaplecze gastronomiczne służące do przygotowywania posiłków jest odpowiednio dezynfekowane. Nasi kierowcy realizują dostawy cateringu bezkontaktowo, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa

Pure Food Catering Dietetyczny