Dieta Standard

Dieta przeznaczona dla osób dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Posiłki w tej diecie są różnorodne i odpowiednio zbilansowane. Każdego dnia możesz cieszyć się smacznymi daniami, które dostarczą Ci wszystkich podstawowych wartości odżywczych. Jest to urozmaicona dieta pudełkowa z bardzo bogatym menu, uwzględniającym sezonowość produktów. W oparciu o lokalnych dowstawców, zapewniamy pyszne i świeże jedzenie w różnych wariantach. Niezależnie jaki masz cel – ustabilizowanie kaloryczności, którą spożywasz, zmniejszenie lub zwiększenie swojej masy ciała czy po prostu chęć zdrowego odżywiania – dieta PureFood Standard rusza z pomocą! Dbamy o to, aby dostarczać posiłki, które są podstawą zdrowego i mądrego żywienia. Zdrowa dieta nie zawsze musi wykluczać wiele produktów. Jeśli nie cierpisz na alergie czy nietolerancje pokarmowe, dieta Standard w odpowiedniej kaloryczności dostosowanej do Twoich potrzeb i aktywności będzie doskonałym wyborem! 

Kalkulator kaloryczności

Przy dopasowywaniu diety musimy przede wszystkim skupić się na swoim dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym. Prognozowane zapotrzebowanie możesz obliczyć w naszym kalkulatorze kaloryczności. PureFood Catering daje Ci możliwość wybrania odpowiedniej diety dostosowanej do Twoich potrzeb i trybu życia.

W przypadku osób, które chcą mieć możliwość wyboru menu polecamy dietę Select. Przy zamawianiu każdej diety PureFood wybieramy ilość posiłków – 3 lub 5, dostosowaną do naszych potrzeb oraz dzienną liczbę kalorii do spożycia. Zależnie od wybranej diety, przedział kaloryczny do wyboru waha się od 1500 kcal do 4000 kcal. Wyjątkiem jest dieta Pure Office, czyli 3-posiłkowa opcja dostępna w każdej z naszych diet, w ruchomej kaloryczności od 900 kcal do 1200 kcal.
 

Brak ograniczeń

Dieta bez wykluczeń. Różnorodne dania w wielu wariantach kalorycznych. Gwarancja smaku i rozmaitości przygotowywanych dań.

Różnorodne menu

Bogate menu z uwzględnieniem klasycznych dań. Posiłki są urozmaicone i przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami.

Dieta dla każdego

Idealna dla osób, które nie mają problemu z nietolerancjami lub chorobami układu pokarmowego.

Bezpieczeństwo produkcji w COVID-19

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymaga od nas wprowadzenia odpowiedniej procedury przygotowywania posiłków, sposobu przechowywania surowców oraz szczególnej dbałości o higienę pracowników. PureFood stawia na komfort i bezpieczeństwo Klientów oraz odpowiednie przygotowywanie dań, zgodne z aktualnie obowiązującymi zasadami.

Wychodząc naprzeciw Waszym obawom zapewniamy, że kluczowe jest, by wszystkie produkty pochodziły od sprawdzonych dostawców, a zaplecze gastronomiczne służące do przygotowywania posiłków jest odpowiednio dezynfekowane. Nasi kierowcy realizują dostawy cateringu bezkontaktowo, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa

Pure Food Catering Dietetyczny