Dieta Vege + Fish Gluten & Lactose Free

Dieta idealna dla osób, które chcą wykluczyć mięso ze swojego codziennego jadłospisu, a przy tym ograniczyć gluten i laktozę. Dietę uzupełniamy o owoce morza, ryby oraz jaja. Każdy posiłek jest zróżnicowany i zbilansowany. Dieta Vege+Fish Gluten i Lactose Free to połączenia trzech diet eliminacyjnych. Dostępność i różnorodność produktów wegetariańskich, bezlaktozowych, a także bezglutenowych pozwala nam na tworzenie wartościowego i w pełni zbilansowanego menu. Tworząc takie rozwiązanie spełniamy wszystkie Wasze potrzeby, tworząc pełnowartościową dietę, bogatą w składniki odżywcze oraz zapewniającą odpowiednią ilość żelaza i mikroelementów. Stworzyliśmy catering dostosowany do Twoich potrzeb, sycący i spełniający wegetariańskie oczekiwania osób, które chcą ograniczyć gluten i laktozę w swojej diecie.

Kalkulator kaloryczności

Przy dopasowywaniu diety musimy przede wszystkim skupić się na swoim dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym. Prognozowane zapotrzebowanie możesz obliczyć w naszym kalkulatorze kaloryczności. PureFood Catering daje Ci możliwość wybrania odpowiedniej diety dostosowanej do Twoich potrzeb i trybu życia.

W przypadku osób, które chcą mieć możliwość wyboru menu polecamy dietę Select. Przy zamawianiu każdej diety PureFood wybieramy ilość posiłków – 3 lub 5, dostosowaną do naszych potrzeb oraz dzienną liczbę kalorii do spożycia. Zależnie od wybranej diety, przedział kaloryczny do wyboru waha się od 1500 kcal do 4000 kcal. Wyjątkiem jest dieta Pure Office, czyli 3-posiłkowa opcja dostępna w każdej z naszych diet, w ruchomej kaloryczności od 900 kcal do 1200 kcal.
 

Nie zawiera mięsa

Jest to dieta idealna dla wegetarian oraz osób chcących ograniczyć mięso w swojej codziennej diecie. Zapewnia różnorodność smaków i alternatywnych rozwiązań dla klasycznych dań mięsnych.

Ryby i owoce morza

Brak mięsa, za to w menu mogą pojawić się dania z dodatkiem ryb oraz owoców morza, które w diecie Vege + Fish zapewniają odpowiednią ilość zdrowych, nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Niska zawartość glutenu i laktozy

Posiłki ograniczające gluten i laktozę, które są bogate w produkty pochodzenia naturalnego i przygotowywane zgodnie z wytycznymi uwzględniającymi ograniczenie glutenu i laktozy w diecie.

 

 

 

Bezpieczeństwo produkcji w COVID-19

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymaga od nas wprowadzenia odpowiedniej procedury przygotowywania posiłków, sposobu przechowywania surowców oraz szczególnej dbałości o higienę pracowników. PureFood stawia na komfort i bezpieczeństwo Klientów oraz odpowiednie przygotowywanie dań, zgodne z aktualnie obowiązującymi zasadami.

Wychodząc naprzeciw Waszym obawom zapewniamy, że kluczowe jest, by wszystkie produkty pochodziły od sprawdzonych dostawców, a zaplecze gastronomiczne służące do przygotowywania posiłków jest odpowiednio dezynfekowane. Nasi kierowcy realizują dostawy cateringu bezkontaktowo, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa

Pure Food Catering Dietetyczny